Írásbeli vizsgafeladat elektronikus megtekintése, bizonyítványosztás

Az ITM JEF/36644/2020-ITM egyedi miniszteri határozatának 20. pontja alapján:

“ Az írásbeli vizsgatevékenység eredményének és a feladatok értékelésének vizsgázók által történő megtekintésére és észrevételezésére kizárólag elektronikus úton kerülhet sor.”

Az írásbeli vizsgafeladat elektronikus megtekintésére az alábbiak szerint van lehetőség:

1. 2020. június 2-án 8-10 óra között a szakmai tanár elektronikusan elküldi az írásbeli eredményét a tanulók által jóváhagyott e-mail címekre.
  2. Aki az eredmények “kézhezvétele” után kéri, elektronikusan megtekintheti a javított dolgozatát. A kérelmeket- igényeket a fellner.zwickl @ gmail.com címre várjuk 2020. június 2-án 16 óráig.
  3. A digitálisan megtekinthető dokumentumokat 2020. június 3-án elektronikus úton juttatjuk el a tanulókhoz. Az esetleges észrevételeket, kérdéseket is ezen a csatornán várjuk, a nap végéig.
  4. Azoknál a vizsgáknál, ahol a gyakorlati vizsgatevékenység megelőzte az írásbeli vizsgatevékenységet a bizonyítványok átadására 2020. június 4- én kerül sor a 3-as teremben:
  • 9:00 női szabó
  • 10:30 kőműves