On-line rendelkezésre állás beosztása

Tisztelt Szülők, Tanulók!

Az alábbi táblázatokban összefoglalva találják osztályonként, a tanárok mikor érhetők el on-line. Ennek a módjáról a megadott e-mail címeken tudnak érdeklődni, vagy atanárok már felvették a kapcsolatot a tanulókkal Kréta rendszeren keresztül, vagy gmail-en keresztül.

9/1 osztály

9/1

1. óra

2. óra

3. óra

4. óra

5. óra

6. óra

hétfő

 

Tőkés Tünde

Száfián Szabolcs -asztalos gyak   Bíró Zoltán - asztalos gyak

Száfián Szabolcs -asztalos gyak   Bíró Zoltán - asztalos gyak

 

 

kedd

Fekete Imre -gépi forgácsoló

Fekete Imre -gépi forgácsoló

Fekete Imre -gépi forgácsoló

Fekete Imre -gépi forgácsoló

 

 

szerda

Riszter János -asztalos

Riszter János -asztalos

Zwickl Krisztián -matematika

Riszter János -asztalos

 

 

csütörtök

 

Spirk László

Moravcsik Krisztina

 

 

Triff-Árkosi Anikó

péntek

 

 

 

Horváth Róbert

 

 

9/2 osztály

9/2

1. óra

2. óra

3. óra

4. óra

5. óra

6. óra

7. óra

hétfő

 

Salló Sugárka

Salló Sugárka

 

 

Horváth Róbert

Mészáros Vendel -hegesztés

kedd

Spendel Zsuzsanna

Tőkés Tünde

 

Márkos Enikő -hegesztés

Zwickl Krisztián -matematika

 

 

szerda

Spirk László

 

Triff-Árkosi Anikó   Bíró Zoltán -ács

Bíró Zoltán -ács

Márkos Enikő -hegesztés

 

 

csütörtök

 

 

Száfián Szabolcs -ács

Száfián Szabolcs -ács

 

 

 

péntek

 

 

 

Biró Zoltán -ács

 

 

 

9/3 osztály

9/3

1. óra

2. óra

3. óra

4. óra

5. óra

6. óra

hétfő

 

Spendel Zsuzsanna

 

Koczkás istván

Boldog Ferenc

Moravcsik Krisztina

kedd

Boldog Ferenc

Tőkés Tünde

 

Zwickl Krisztián -matematika

 

 

szerda

Koczkás István    Szám Attila

Koczkás István    Szám Attila

 

 

 

 

csütörtök

Koczkás István    Szám Attila

Koczkás István    Szám Attila

 

 

 

 

péntek

Koczkás István    Boldog Ferenc

Koczkás István    Boldog Ferenc 

Horváth Róbert

 

Magyar Sándor -testnevelés

 

9/4 osztály

9/4

1. óra

2. óra

3. óra

4. óra

5. óra

6. óra

8. óra

hétfő

Nagy Gáborné -női szabó   Márkos Enikő -ipari gépész

Nagy Gáborné -női szabó   Márkos Enikő -ipari gépész    Salló Sugárka

Nagy Gáborné -női szabó   Márkos Enikő -ipari gépész   Salló Sugárka                             

Nagy Gáborné    

Nagy Gáborné

Magyar Sándor

Békésy Tamás

kedd

 

Tőkés Tünde

 

 

Zwickl Krisztián -matematika

 

 

szerda

Mészáros Vendel -központi f.   Tomeg Tímea

Mészáros Vendel -központi f.   Tomeg Tímea

Mészáros Vendel -központi f.   Tomeg Tímea

Tomeg Tímea

 

 

 

csütörtök

Mészáros Vendel -központi f.    Jambrik Tiborné

Mészáros Vendel -központi f.    Jambrik Tiborné

Mészáros Vendel -központi f.    Jambrik Tiborné

 

 

 

 

péntek

Spendel Zsuzsanna

 

Spirk László

 

 

Horváth Róbert

 

10/1 osztály

10/1

1. óra

2. óra

3. óra

4. óra

5. óra

6. óra

7. óra

hétfő

Tőkés Tünde

 

 

Triff-Árkosi Anikó

 

Zwickl Krisztián                              

Márkos Enikő -gépi forgácsoló

Márkos Enikő -gépi forgácsoló

kedd

Márkos Enikő -gépi forgácsoló   

Magyar Sándor -ipari gépész  

Békésy Tamás -központi f.

Márkos Enikő -gépi forgácsoló 

Békésy Tamás -központi f.

Békésy Tamás -központi f.

Moravcsik Krisztina

Spirk László

Magyar Sándor -ipari gépész

Fekete Imre - gépi forgácsoló

Fekete Imre - gépi forgácsoló

szerda

 

 

 

 

 

 

 

csütörtök

 

 

 

 

 

 

 

péntek

 

 

 

 

 

 

 

10/2 osztály

10/2

1. óra

2. óra

3. óra

4. óra

5. óra

6. óra

7. óra

hétfő

Koczkás István  - festő                    Vörösné Farkas Zsuzsanna- festő        Békésy Tamás -hegesztő                                                    Moravcsik Krisztina

Koczkás István  - festő                    Vörösné Farkas Zsuzsanna- festő        Békésy Tamás -hegesztő                        

Spirk László

 

Zwickl Krisztián -matematika

 

 

kedd

  Tőkés Tünde    

Triff-Árkosi Anikó

Boldog Ferenc -kőműves

Boldog Ferenc -kőműves

Boldog Ferenc -kőműves    Márkos Enikő -hegesztés

Boldog Ferenc -kőműves   Márkos Enikő -hegesztés

Mészáros Vendel -társadalom i.

szerda

 

 

 

 

 

 

 

csütörtök

 

 

 

 

 

 

 

péntek

 

 

 

 

 

 

 

10/3 osztály

10/3

1. óra

2. óra

3. óra

4. óra

5. óra

6. óra

7. óra

hétfő

Tőkés Tünde

 

 

 

Moravcsik Krisztina

Riszter János -asztalos

Riszter János -asztalos

kedd

Nagy Gáborné -női szabó

Nagy Gáborné -női szabó

 Mészáros Vendel  - társadalom i.

Nagy Gáborné -női szabó Riszter János -asztalos

Riszter János -asztalos

 

 

szerda

 

 

 

Spirk László

Riszter János

Triff-Árkosi Anikó

 

csütörtök

Tomeg Tímea -női szabó

Tomeg Tímea -női szabó

Tomeg Tímea -női szabó

Tomeg Tímea -női szabó

 

 

 

péntek

Tomeg Tímea -női szabó

Tomeg Tímea -női szabó

Tomeg Tímea -női szabó

Tomeg Tímea -női szabó

 

 

 

11/1 osztály

11/1

1. óra

2. óra

3. óra

4. óra

5. óra

6. óra

hétfő

 

 

 

 

 

 

kedd

 

 

 

 

 

 

szerda

 

Zwick Krisztián                   

 

Tőkés Tünde

Triff-Árkosi Anikó

 

csütörtök

 

Riszter János -asztalos    Békésy Tamás -fűtés

Riszter János -asztalos    Békésy Tamás -fűtés

Geletei Enrike  -fogl. I      

Salló Sugárka -fogl. I

Spirk László

Moravcsik Krisztina

péntek

 

Riszter János -asztalos

Riszter János -asztalos

Riszter János -asztalos

Mészáros Vendel -társadalom i.

 

11/2 osztály

11/2

1. óra

2. óra

3. óra

4. óra

5. óra

6. óra

7. óra

8. óra

hétfő

 

 

 

 

 

 

 

 

kedd

 

 

 

 

 

 

 

 

szerda

Márkos Enikő  -gépi forg. Pallos János -hegesztő

Pallos János -hegesztő    

Száfián Szabolcs -fogl. II

Tőkés Tünde

Spirk László

 

Zwickl Krisztián -matematika

 

csütörtök

Márkos Enikő -gépi forg.

 

Geletei Enrike  -fogl. I       Salló Sugárka -fogl. I

Moravcsik Krisztina

 

Márkos Enikő -társadalom i.

 

Triff-Árkosi Anikó

péntek

Márkos Enikő  - gépi forg.  Békésy Tamás -szerszámkészítő

Békésy Tamás -szerszámkészítő

Békésy Tamás  -szerszámkészítő

 

 

 

 

 

11/3 osztály

11/3

1. óra

2. óra

3. óra

4. óra

5. óra

6. óra

7. óra

hétfő

Jambrik Tiborné -női szabó

Jambrik Tiborné -női szabó

Jambrik Tiborné -női szabó

 

 

 

 

kedd

 

 

 

 

 

 

 

szerda

Jambrik Tiborné -női szabó   Moravcsik Krisztina

Jambrik Tiborné -női szabó

Jambrik Tiborné -női szabó

Tőkés Tünde

 

 

Zwickl Krisztián

csütörtök

 

Geletei Enrike  -fogl. I      

Salló Sugárka -fogl. I

Boldog Ferenc -kőműves 

Vörösné F. Zsuzsanna -festő

Boldog Ferenc -kőműves  Vörösné F. Zsuzsanna -festő

 

 

Triff-Árkosi Anikó

péntek

Mészáros Vendel -társadalom i.

Spirk László

 

Boldog Ferenc -kőműves  Vörösné F. Zsuzsanna -festő Nagy Gáborné -női szabó

Boldog Ferenc -kőműves  Vörösné F. Zsuzsanna -festő Nagy Gáborné -női szabó

Boldog Ferenc -kőműves  Vörösné F. Zsuzsanna -festő Nagy Gáborné -női szabó

 Nagy Gáborné -női szabó

Kk12 osztály

KK/12

1. óra

2. óra

3. óra

4. óra

5. óra

6. óra

hétfő

Geletei Enrike

Geletei Enrike    Moravcsik Krisztina

Spirk László     Triff-Árkosi Anikó

 

Horváth Róbert

 

kedd

 

Zwickl Krisztián

Tőkés Tünde

 

Bardon Mónika

 

szerda

 

 

Spirk László

 

 

Zwickl Krisztián

csütörtök

Geletei Enrike     Moravcsik Krisztina

Tőkés Tünde

Spirk László

 

Bardon Mónika

 

péntek

Zwickl Krisztián

 

Horváth Róbert

 

 

 

 

Felnőttoktatás

13/1

13/1

1. óra

2. óra

3. óra

4. óra

5. óra

6. óra

7. óra

8. óra

9. óra

10. óra

11. óra

12. óra

13. óra

hétfő

 

 

 

 

 

 

 

 

Vörösné Farkas Zsuzsanna

Vörösné Farkas Zsuzsanna

 

 

 

kedd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

szerda

Vörösné Farkas Zsuzsanna

Vörösné Farkas Zsuzsanna

Vörösné Farkas Zsuzsanna

 

 

 

 

 

Hegyi-Matuz Tímea

Hegyi-Matuz Tímea

Hegyi-Matuz Tímea

Hegyi-Matuz Tímea

Hegyi-Matuz Tímea

csütörtök

 

 

 

 

 

 

 

 

Pallos Jánosné

Pallos Jánosné

 

 

 

péntek

 

 

 

 

 

 

 

 

Vörösné Farkas Zsuzsanna

Vörösné Farkas Zsuzsanna

 

 

 

13/2

13/2

1. óra

2. óra

3. óra

4. óra

5. óra

6. óra

7. óra

8. óra

9. óra

10. óra

hétfő

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kedd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

szerda

Fekete Imre

Fekete Imre

Fekete Imre

 

 

 

 

 

 

 

csütörtök

 

 

 

 

 

 

 

Márkos Enikő

Márkos Enikő

Márkos Enikő

péntek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14/1

14/1

1. óra

2. óra

3. óra

4. óra

5. óra

6. óra

7. óra

8. óra

9. óra

10. óra

hétfő

 

 

 

 

 

 

 

Márkos Enikő

Márkos Enikő

Márkos Enikő

kedd

 

 

 

 

 

 

 

 

Békésy Tamás

Békésy Tamás

szerda

Szűcs Lajos

Szűcs Lajos

 

Fekete Imre

Fekete Imre

 

 

 

Szalai Zsigmond

Szalai Zsigmond

csütörtök

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

péntek

Szűcs Lajos

Szűcs Lajos

 

 

 

 

 

 

 

 

14/2

14/2

1. óra

2. óra

3. óra

4. óra

5. óra

6. óra

7. óra

8. óra

9. óra

10. óra

hétfő

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kedd

Hegyi-Matuz Tímea

Hegyi-Matuz Tímea

Hegyi-Matuz Tímea

Hegyi-Matuz Tímea

Hegyi-Matuz Tímea

Hegyi-Matuz Tímea

 

 

 

 

szerda

 

 

 

 

 

 

 

 

Pallos Jánosné

Pallos Jánosné

csütörtök

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

péntek