On-line rendelkezésre állás beosztása

Tisztelt Szülők, Tanulók!

Az alábbi táblázatokban összefoglalva találják osztályonként, a tanárok mikor érhetők el on-line. Ennek a módjáról a megadott e-mail címeken tudnak érdeklődni, vagy atanárok már felvették a kapcsolatot a tanulókkal Kréta rendszeren keresztül, vagy gmail-en keresztül.

9/1 osztály

1. óra

Tanárok elérhetősége a digitális oktatás alatt

Tisztelt Szülők, Tanulók!
A tanárok elérhetősége a digitális tanrend alatt a következő e-mail címen,
mely után a @gmail.com -ot írják oda levélküldéskor.
(Erre a levelező rendszer védelme érdekében van szükség, hogy
webrobotok ne küldjenek levélszemetet. Köszönettel: Tőkés Tünde igh.)
Tanár neve

KÖZLEMÉNY

A Tatabányai Szakképzési Centrum vezetőségének közleménye az új digitális oktatási munkarenddel kapcsolatban

1. 2020. március 16-tól iskolán kívüli digitális munkarend lép életbe, ezért a tanulók, és a felnőttoktatásban résztvevők ettől a naptól otthonukban maradva, az osztályfőnökök, tanáraik - később esedékes - tájékoztatása szerint látják el feladataikat.

2. A fenti naptól a tanulószerződéses, külső gyakorlati foglalkozások is szünetelnek.

3. A jövő héttől esedékes szintvizsgákat nem szervezzük meg.

PÁLYÁZAT - Digitális Közösségi Alkotóműhely védelmi rendszer kiépítése tárgyban

PÁLYÁZAT A " Tatabányai Szakképzési Centrum Fellner Jakab Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Általános Iskolája részére – Digitális Közösségi Alkotóműhely védelmi rendszer kiépítése" tárgyban

Benyújtás határideje: 2019. szeptember 4. 14:00

Ajánlattételi felhívás (pdf)

Segédletek (word formátum)

Tags:

Rendkívüli felvételi eljárás

A 2019-2020-as tanévre rendkivüli felvételi eljárást az alábbi szakmákban hírdetünk meg:

• fodrász 16 fő
  • ács 10 fő
  • asztalos 8 fő
  • festő, mázoló, tapétázó 10 fő
  • gépi forgácsoló 10 fő
  • hegesztő 10 fő
  • ipari gépész 10 fő
  • kőműves 10 fő
  • központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő 10 fő
  • női szabó 10 fő

A kitöltött jelentkezési lap az iskolatitkárnál leadható, kérem csatolja  a 7. tanév végi, illetve 8. félévi bizonyítvány fénymásolatát.

Tags: