Ideiglenes felvételi rangsor

Szakma Sztár Fesztivál 2018

Stock Tibor iskolánk 11. évfolyamos központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő tanulója bejutott a 2018. évi Szakma Sztár Fesztivál döntőjébe és ott 3. helyezést ért el!
Gratulálunk az eredményhez a tanulónknak, felkészítő elméleti tanárainak és édesapjának aki gyakorlatból készítette fel.

Újabb sport eredmény!

Oláh Viktor 9/3 osztályos tanuló 04.14-én Nagyigmándon az LSV-WTC U 16-os Országos bajnokságon nagyon jól szerepelt.
Antik diszkoszvetésben 3. Igmándi kalapácsvetésben 5. és súly magasba dobásban szintén 3. helyezést ért el. Új egyéni csúcsokat állított fel.

Szakmák Éjszakája képekben

A Szakmák Éjszakáján sok program várta az érdeklődőket. Voltak hercegnők, akiknek a frizurája és a ruhája is az iskolában készült. Nagy sikere volt az építkezésnek, festésnek, madáretető készítésnek. Iskolán volt tanulója Rezes Sándor korábbi EuroSkills versenyző élménybeszámolót tartott a konferencia teremben. További képek megtekinthetők a Facebook-os oldalunkon.

Szakmák Éjszakája

Szakmák éjszakája 2018. április 13-án 18:00 - 22:00-ig. Szeretettel várjuk az érdeklődőket!
Kattintson ide a részletes program letöltéshez!

Sport verseny eredmény

Újabb siker! Iskolánk csapata a Fair Play Cup Középiskolás Labdarúgó torna körzeti fordulójában 4. helyezést ért el.
A „ FELLNYER” csapat játékosai
Bihari Ferenc, Raffael Viktor, Kiss Dániel, Mohácsi Martin, Lakatos Erik, Nagy Alex, Horváth Ronald, Váradi Róbert, Váradi Domonik, Kovács Dániel, Lakatos Károly.
GRATULÁLUNK!!!!!

Rendezvény

Rendezvényekre is járunk! A Vértes Agorájában Sportág népszerűsítő programsorozaton vettünk részt, melyen személyesen is találkoztunk Dr. Baji Balázs világbajnoki bronzérmes és Európa-bajnoki ezüstérmes magyar gátfutóval, akit tavaly az év férfi sportolójának választottak.

Sport verseny eredmény

Sport versenyen is eredményesen szereplünk! Bán Attila 2. helyezést ért el távolugrásban és 400m síkfutásban 2018. március 28-án, a MASZ-FODISZ országos atlétika versenyén.

Új eszköz érkezett

A Tatabányai Szakképzési Centrumnak köszönhetően új géppel gazdagodott iskolánk eszközparkja. Az új SINUMERIK 808D CNC vezérlésű eszterga gép ideális kezdőknek, alap esztergálási és marási műveletekre van optimalizálva.

Szakma Sztár 2018

Stock Tibor iskolánk 11. évfolyamos központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő tanulója bejutott a 2018. évi Szakma Sztár döntőjébe!
Gratulálunk a bejutáshoz tanulónknak és felkészítő tanárainak. Drukkolunk az áprilisi versenyhez!

Feliratkozás  ::: RSS csatornájára